250TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Menü

Kurumsal Satış

www.hirdavatim365.com sitesi YÜCEL TİCARET'İN tek yetkili online satış mağazasıdır.

 

Firmamız,1945 yılında Hüseyin,Haydar ve Sadık Yücel kardeşlerin 2GA217 vergi numası ile İzmirdeki 217. firma olarak kurulmuştur. 1945-1980 yılları arasında firmamız, İzmir Fevzipaşa Bulvarında kilit-menteşe imalatı ve hırdavat toptan-perakende satışıyla faaliyetini sürdürmüştür.

Daha sonraları, Kale Kilit Ürünleri,   Bosch Elektrikli El Aletleri,  Samet Mobilya Aksesuarları -  Samet menteşe, İzeltaş El Aletleri,  Max Extra ve Crown gibi uluslarası pazarlarda en çok aranan markaların distribitörlükleri alınmıştır.Özellikle firmamızın ( YÜCEL TİCARET - İBRAHİM YÜCEL ) adını tüm Türkiye’ye duyuran Kale Kilit ve İzeltaş ile kuruldukları yıllardan beri adeta bir aile gibiyiz. Bu markaların yanında, kapı kolları-kulplar ,mobilya aksesuarları ve ahşap doğrama sektörlerinde liderlik yapan Pimador, Nobel, Doğan Okay, Aydemir, Sofuoğlu ve Tursan gibi markaların da ana bayiliklerini yapmaktayız. Mühendislik ve mimarlık yapan firmalar, hırdavatçı müşterilerimiz, uzman teknisyenler, çelik kapıcılar, resmi daireler müşteri portföyümüzde yer almaktadır.

2005 yılında İzmir Ticaret Odasının düzenlediği ödül töreninde kuruluş tarihi 60 yılı dolduran 8 firmadan biri olarak, firmamız ''duayen'' ünvanına layık görülmüştür.Firmamız, İbrahim Tanju Yücel'in 45 yıllık tecrübesine oğlu Sadık Yücel ve kızı Gözde Yücel 'in de katılımlarıyla daha da güçlü olarak varlığını sürdürmektedir.

Firmamız kuruluşundan bu yana geçen kısa zaman içinde ortaklarının aile geçmişinden getirdiği beceri, yetenek ve bilgi birikimini bir arada harmanlayarak, geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuş ve sahip olduğu müşteri portföyünüde genişleterek, müşterilerinin de güvenini boşa çıkarmamıştır. Firmamız sektör içinde gelişen teknolojileri de takip edip, kendini geliştirerek daha iyi hizmet vermeye gayret göstermektedir.

Teknolojik yatırımlar yaparak öncü bir kuruluş olmayı kendine her zaman hedef seçmiştir.

www.hirdavatim365.com ADLI SİTEMİZ
TEKNOLOJİK YATIRIM YAPMAK  AMAÇLI, YÜCEL TİCARET'İN ONLİNE SATIŞ MAĞAZASIDIR.

MİSYONUMUZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SANAL ORTAMDA DAHA HIZLI, DAHA KOLAY, DAHA GÜVENİLİR ORTAMADA ALIŞVERİŞ YAPMA İMKANI SAĞLAMAKTIR.

İhtiyacınız olduğunda yanınızda olacağımızı ve sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi ister, çalışmalarınızda başarılar dileriz...